Palīdzība

Palidzība un padomi

1.
Lidojumu rezervēšana.
2. Maksājumi un biļetes?
3. Iespējamās maksāšanas metodes!
4. Biļešu piegāde!


1. Lidojumu rezervēšana.

Jūs varat ierakstīt pilsētu nosaukumus angliski (piemēram, London, LONDON, london), vai izmantot IATA 3 burtu pilsētas kodu (t.i., LON), vai izmantot pilsētu meklētāju (blakus pilsētu laukam).

Mūsu sistēmā Jūs varat:
  • Meklējiet biļetes pēc vēlamajiem ceļojuma datumiem.
Izvēlieties izlidošanas un ielidošanas pilsētu, datumu, ceļojuma klasi un vietu skaitu.
Atcerieties, ka, ja Jūs ceļojat kopā ar mazu bērnu (0-2 g.v.), Jums nav jārezervē papildus vieta!

Pēc tam, kad būsiet nospieduši “Meklēt”, sistēma jums piedāvās ceļojuma iespējas, kas sašķirotas pēc cenas (pilna cena pieaugušajam, ieskaitot nodokļus). Sistēma meklē zemākos tarifus, kas attiecas uz Jūsu izvēlētajām pilsētām (No / Uz), un kur ir dabūjams jūsu norādītais vietu skaits. Jums ir jāizvēlas, nospiežot pogu “Rezervēt” blakus vēlamajai cenai. Pēc tam jums būs jāieraksta pasažieru vārdi, telefona numuri (iesakām pilno formātu, t.i., +371 *******), e-pastu, kontaktpersonu (ja vēlaties) un papildu piezīmes vai vajadzības (ja vēlaties). Tad ieklikšķiniet “Apstiprināt rezervēšanu” un, ja tā būs veiksmīga, tad Jums tiks piešķirts īpašs rezervācijas identifikators (lokators). Mūsu pārstāvis sazināsies ar Jums vienas darbdienas laikā pēc Jūsu pasūtījuma apstiprināšanas.

Šeit aprakstītā rezervēšanas metode ir ātra un viegla, jo dators veic visas nepieciešamās darbības, Jums tikai jāizvēlas piedāvātā “Gatavs rezervēt” opcija.


2. Maksājumi un biļetes?

Pēc tam, kad Jūs būsiet veikuši rezervēšanu, mūsu pārstāvis sazināsies ar Jums (darba laikā), lai apstiprinātu galīgo cenu, ieskaitot atlaides un maksas par pakalpojumiem (ja tādas ir). Mūsu pārstāvis arī piedāvās Jums izvēlēties kādu no iespējamajām maksāšanas un biļešu piegādes metodēm.
  • Datu un biļešu apstrāde tiek veikta mūsu darba laikā (no 9.00 līdz 18.00). Lūdzu, ņemiet to vērā, pasūtot lētos tarifus, kuriem ir ierobežojumi attiecībā uz iegādes datumu! Ja biļetes netiek izpirktas līdz norādītajam datumam, Jūs varat zaudēt rezervāciju un / vai iespēju izmantot zemāku tarifu.
  • Jums varētu pienākties kāda īpaša atlaide (piem., ja ar jums ceļo bērni, jūs esat jaunietis/jauniete līdz 26 g.v., jūrnieks darba darīšanās vai pārstāvat kādu citu īpašu grupu), lūdzu, informējiet par to mūsu pārstāvi laukā “Piezīmes” vai pa e-pastu vai telefoniski – mēs Jūs informēsim, ja uz Jums attiecas kāda īpaša atlaide
  • Maksājumi tiek veikti latos.

3. Iespējamās maksāšanas metodes:
  • Skaidra nauda – mūsu birojā.
  • Bankas pārskaitījums – biļetes tiek noformētas tikai pēc tam, kad nauda ir ienākusi mūsu kontā.
  • Kredītkarte - mēs pieņemam apmaksai visas izplatitākās kartes (Visa, Mastercard, American Express, Maestro), tas ir iespējams tikai mūsu ofisā.

4.Biļešu piegāde:

Tā kā daudzas aviolīnijas izmanto elektroniskas biļetes, tās NAV jāpiegādā. Jūs varat vienkārši izdrukāt savu “e-biļetes” kvīti no lapas
ViewTrip,izmantojot rezervēšanas lokatoru un savu uzvārdu.
Top.LV